Nabídka práce, volná pracovní místa, nové zaměstnání.
Plný nebo částečný úvazek. V celé ČR.

Práce pro obyčejné lidi.

Rychlá nabídka práce:

Odkazy, které se hodí při hledání práce:Hledaná práce (název práce nebo obor nebo pozice):

Podrobnější hledání

Nabídka práce - IM Process Specialist - Hodonín

Volné místo v oboru Strojírenští technici technologové, normovači

Popis:

Pracoviště: U Kyjovky 4000/9, 695 01 Hodonín. Náplň práce: zodpovídá za řízení technologických procesů a udržování technologických parametrů technologie lisování plastů. Vytváří technologické postupy a kontroluje dodržování technologických parametrů výroby. Napomáhá při tvorbě a dodržování výrobních předpisů, návodů na obsluhu strojů a zařízení a pracovních postupů. Napomáhá při udržování technologických zařízení ve stavu odpovídajícímu požadavkům na kvalitu výroby a bezpečnost práce. Napomáhá při dodržování předpisů bezpečnosti práce, požární ochrany a životního prostředí. Napomáhá při zavádění nových výrobků do výrobního procesu. Navrhuje změny technologických postupů. Vyjadřuje se k technické dokumentaci v rozsahu svých činností. Nese odpovědnost za zpracování, změny a aktualizaci přidělené dokumentace.

Požadavky na uchazeče: VŠ/SŠ technického zaměření, praxe s řízením výrobních procesů min 1 rok + znalosti z oboru zpracování a vstřikování plastů, znalost anglického nebo německého jazyka na komunikativní úrovni, znalost práce na PC (MS Office), ŘP sk. B, komunikativnost, samostatnost, schopnost pracovat v týmu, cílevědomost a zodpovědnost, ochota neustálého zlepšování se.

Dovolená navíc, příspěvek na stravování, měsíční příspěvek na investiční životní pojištění, příspěvek na sportovní aktivity, podpora zlepšovacích návrhů, aj

Kontakt na mail: tereza.hribova@iacgroup.com

Typ pracovního poměru / úvazku:


Firma:
International Automotive Components Group s.r.o. - provozovna Hodonín
Hodonín
U Kyjovky 4000
695 01
Hodonín

Kontaktní osoba:
Tereza Hřibová
tel: +420 518 390 581
e-mail: Tereza.Hribova@iacgroup.com

Místo práce: Hodonín

Nástup od: 01.07.2019