Podrobnější hledání

Nabídka práce - Technik - Kaznějov

Toto volné místo již není aktuální.

Popis:

Místo výkonu práce: Kaznějov, Drahotínská 411, 331 51

Popis pracovní pozice:

- dílčí činnosti týkající se zajištění provozuschopnosti výrobních strojů - seřizování, údržba, oprava

Požadujeme:

- vzdělání v elektronickém či strojním oboru (vyučení, maturitní zkouška)

- technické znalosti a dovednosti

- technické myšlení

- manuální zručnost

- znalost pneumatiky a mechaniky

- zkušenosti s údržbou, seřizováním a opravami na výrobních strojích

- zodpovědnost, flexibilita, samostatnost

- základní znalost práce na PC - denní využití

- znalost Aj/NJ výhodou - A1 začátečník

ŘP sk. B

- vyhláška 50/1978 Sb. § 5 a vyšší (není podmínkou, možnost absolvování školení u zaměstnavatele)

- akceptace 3 směnného provozu (ranní, odpolední, noční)

Zaměstnanecké výhody:

- pracovní smlouva na dobu neurčitou

- 25 dní dovolené

- zázemí stabilní zahraniční společnosti

- příspěvek na penzijní připojištění

- letní a zimní odměny

- odměna za doporučení nového zaměstnance na HPP

- zvýhodněné mobilní tarify

- stravenkové karty

- občerstvení na pracovišti - ovoce, voda, káva, čaj

- možnost jazykových kurzů v místě pracoviště

- letní zábavní akce pro zaměstnance

- mzda bude dohodnuta individuálně dle znalostí a zkušeností

Kontakt osobně - Drahotínská 411, Kaznějov, emailem, telefonicky Po - Pá 7:00 - 14:30

Třísměnný provoz

Místo práce: Kaznějov

Můžete zkusit nové hledání nebo si vybrat z jiných inzerátů v tomto okrese, např. následující volná místa: