Podrobnější hledání

Nabídka práce - Hlavní účetní - Šumperk

Toto volné místo již není aktuální.

Popis:

Náplň práce:

• odpovědnost za komplexní vedení účetnictví akciové společnosti;

• odpovědnost za měsíční účetní závěrky a za roční účetní závěrku;

• spolupráce s auditory při ročním účetním auditu;

• odpovědnost za zpracování přiznání k DPH;

• příprava podkladů pro přiznání k dani z příjmů, aktivní spolupráce s daňovými poradci;

• zajištění účetního výkaznictví, statistického výkaznictví;

• organizace práce a odborné vedení týmu pracovníků finanční účtárny.

Požadujeme:

• SŠ/VŠ vzdělání ideálně ekonomického směru;

• min. 5 let odborné praxe v oblasti finančního účetnictví na vedoucí účetní pozici;

• znalost účetních postupů a daňových zákonů;

• znalost práce s programem ESO9 výhodou;

• velmi dobré komunikační a organizační schopnosti;

• manažerské a morální předpoklady pro výkon vedoucí funkce;

• trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost.

Nabízíme:

• zázemí stabilní a dynamicky se rozvíjející společnosti;

• smluvní finanční podmínky;

• nadstandardní benefity společnosti;

• podmínky pro profesní i osobnostní rozvoj.

Pracovní doba:

7:00 - 15:30

Místo práce: Šumperk

Můžete zkusit nové hledání nebo si vybrat z jiných inzerátů v tomto okrese, např. následující volná místa: