Podrobnější hledání

Nabídka práce - LAKÝRNÍK, KYTAŘ - Lysá nad Labem

Volné místo v oboru Lakýrníci a natěrači kovů, kovových výrobků

Požadujeme: znalost lakýrnických a kytařských prací, samostatné myšlení a zodpovědnost;

Náplň práce: kytování, lakování dílů a výrobků dle výrobních příkazů;

Nabízíme: stabilní zázemí české společnosti s více jak 100-letou tradicí. Závodní stravování, 5 týdnů dovolené, placená volna nad rámec zákonného nároku, příspěvky na dovolenou, tábory dětí, volnočasové aktivity apod..

Kontaktovat nás můžete e.mailem nebo telefonicky v pracovní dny od 7:00 - 15:30 hod.

Firma:
KOVONA a.s.
Lysá nad Labem
Švermova 782
289 22

Kontaktní osoba:
Hana Zahradníčková
tel: +420 325 559 307
e-mail: zahradnickova@kovona.com

Místo práce: Lysá nad Labem

Nástup od: 10.09.2019