Podrobnější hledání

Nabídka práce - doručovatelé tisku POUZE OZP - Havířov

Toto volné místo již není aktuální.

PRACOVNÍ MÍSTO JE VYMEZENO PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM (pro pohybově zdatné jedince).

Požadujeme: základní vzdělání, zodpovědnost, svědomitost, pohybovou zdatnost.

Náplň práce: roznos reklamních letáků do schránek v obci dle místa bydliště: Havířov

Nabízíme: flexibilní pracovní dobu, mzdové ohodnocení 4125 Kč - 6875 Kč/měsíc, zkrácený úvazek 15-25 hod/týden.

KONTAKT: Životopis posílejte na e-mail: distribuce@zmpartner.cz, do předmětu uveďte "Doručovatel OZP"

nebo pouze telefonicky od 9.00 hod. do 14.00 hod.

Místo práce: Havířov

Můžete zkusit nové hledání nebo si vybrat z jiných inzerátů v tomto okrese, např. následující volná místa: