Podrobnější hledání

Nabídka práce - SYSTEM SUPPORT/SYSTEM TESTER - Liberec

Volné místo v oboru Technici elektronici

Popis:

Místo výkonu práce: 1. máje 871/13, 460 07 Liberec 7

System Support/System Tester

Náplň práce:

- podílení se na projektech ve vývoji v automobilovém průmyslu

- testování a provádění testovacích jízd

- analýza chyb a návrh nápravných opatření

- vytváření testovacích reportů

- komunikace s dodavateli i zákazníky

Požadavky:

- úplné střední vzdělání elektronického/elektrotechnického směru

- platná Vyhláška 50 výhodou

- mírně pokročilá znalost anglického nebo německého jazyka

- technické a logické myšlení

- zájem o automobily

- ochota učit ne novým věcem a stále na sobě pracovat

- flexibilita

Nabízíme Vám:

- možnost služebních cest do zahraničí

- individuální finanční ohodnocení

- odborný i pracovní růst (pravidelná školení, semináře)

- příjemné pracovní prostředí

Zaměstnanecké výhody: flexibilní pracovní doba, stravenky, flexipasy, jazykové kurzy, multisport karta, příspěvek na PP a ŽP, teambuildingy

Hlásit se předem telefonicky

Firma:
B E K O Engineering, spol. s r.o.-001
Liberec
1. máje 871
460 07
Liberec

Kontaktní osoba:
Lucie Žďárská
tel: +420 725 975 793
e-mail: hr@beko-plm.cz

Místo práce: Liberec

Nástup od: 02.10.2019