Nabídka práce - REFERENT PRO OBCHOD S RUŠTINOU A ANGLIČTINOU - Otice

Toto volné místo již není aktuální.

KO: Jana Kadová, tel.: 553 759 994, 734 236 622 - volejte Po - Pá: 6:00 -14:30 hod., e-mail: kadova@semix.cz.

Požadujeme: SŠ vzdělání, komunikativní znalost ruského a anglického jazyka, znalost práce s PC, znalost systému Pohoda výhodou, samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, komunikativnost,organizační schopnosti.

Nabízíme: zajímavou práci v oblasti obchodu, plný pracovní úvazek, ohodnocení odpovídající pracovní pozici s prémiovou složkou podle motivačních ukazatelů společnosti, příjemný pracovní kolektiv, pružnou pracovní dobu, roční věrnostní příspěvky, odměny za jubilea a odpracované roky, 5 dní dovolené navíc, možnost vzdělávání a osobního rozvoje, nákup našich výrobků za zvýhodněnou cenu, možnost účasti na různých firemních akcích pro zaměstnance.

Pracovní náplň: podpora exportního manažera - back office, kontrola plynulého řešení dojednaných zakázek a procesu jejich vyřizování od potvrzení objednávky až po vyskladnění a expedici, komunikace se skladovým a výrobním úsekem, tvorba a překlady štítků a specifikací, příprava exportních dokumentů, komunikace s celní správou, plánování, příprava, komunikace se zákazníky, zadávání zakázek do výroby.

Pracoviště: Otice, nástup možný ihned nebo dle dohody.

Místo práce: Otice

Můžete zkusit nové hledání nebo si vybrat z jiných inzerátů v tomto okrese, např. následující volná místa: