Nabídka práce, volná pracovní místa, nové zaměstnání.
Plný nebo částečný úvazek. V celé ČR.

Práce pro obyčejné lidi.

Rychlá nabídka práce:

Odkazy, které se hodí při hledání práce:Hledaná práce (název práce nebo obor nebo pozice):

Podrobnější hledání

Nabídka práce - Recepční/vrátný - Olomouc

zpět na přehled »

Toto volné místo již není aktuální.

Popis:

Pracoviště: Litovelská č.p. 1350/2a, Olomouc. Vyhrazeno pro OZP.

První kontakt je možný POUZE telefonicky od 8:00 - 15:00 hod. nebo mailem. Osobní kontakt je možný pouze po předchozí domluvě.

Družstvo invalidů s více než 60 letou tradicí a individuálním přístupem ke zdravotně postiženým hledá spolehlivé a odpovědné zaměstnance na pozici recepční/vrátný pro pracoviště Olomouc.

Požadujeme čistý trestní rejstřík, zdravotní způsobilost pro tuto fyzicky nenáročnou práci, příjemné vystupování, komunikativnost, spolehlivost a samostatnost. Praxe na obdobné pozici výhodou, nikoliv podmínkou. Předdůchodový věk pro nás není překážkou.

Nabízíme Vám práci v dobrém kolektivu, na hlavní pracovní poměr (pracovní smlouvu vč. odvodů na důchod). Jedná se o denní nebo noční směny, 6:00 - 18:00 hod., 18:00 - 6:00 hod.. Za Vaši práci aktuálně nabízíme odměnu ve výši 89 Kč/hod. + příplatky za noční, víkendy a svátky. Dále máte možnost získat příspěvek za certifikát strážného, zaškolení na více pracovišť a pravidelné odměny za dobře odvedenou práci v závislosti na hodnocení vedoucího.

Pro sjednání osobní schůzky prosím volejte personální oddělení firmy na tel.: 734 798 311 - paní Furmánková nebo zašlete svůj životopis na e-mail: diol@diol.cz. Děkujeme Vám.

Nepřetržitý provoz

Místo práce: Olomouc


Můžete zkusit nové hledání nebo si vybrat z jiných inzerátů v tomto okrese, např. následující volná místa: