Podrobnější hledání

Nabídka práce - AUTOMECHANIK osobních vozidel - Zábřeh

Toto volné místo již není aktuální.

Popis:

Pracovní místo je vhodné i pro absolventy.

Pracovní náplň:

Opravy osobních vozidel v rámci autorizovaného servisu Bosch Car Service

Požadujeme:

Praxe v opravách osobních vozidel výhodou

Znalost konstrukce a provozu osobních vozidel

Zkušenosti v diagnostikování závad osobních vozidel

Znalost elektroinstalace osobních vozidel

Platný řidičský průkaz skupiny B

Spolehlivost, samostatnost, ochota, odpovědnost

Nabízíme:

Jednosměnný provoz 6:00 - 14:30 hod

Zázemí stabilní české společnosti

Zajímavé pracovní uplatnění

Možnost odborného růstu a vzdělávání

Firemní benefity

Kontakt: telefonicky, e-mailem.

Místo práce: Zábřeh

Můžete zkusit nové hledání nebo si vybrat z jiných inzerátů v tomto okrese, např. následující volná místa: