Nabídka práce - Elektro konstruktér obráběcích strojů - Slapy

Toto volné místo již není aktuální.

Popis:

Požadavky:

- elektrotechnické/elektrikářské vzdělání (popř. podobný směr) - SŠ / VŠ

- praxe v daném oboru

- vyhláška 50/1978 Sb.

- řidičské oprávnění sk. B - aktivní řidič

- flexibilita, samostatnost, pečlivost

Náplň práce:

- zpracování, návrhy projektů, zpracování výkresové dokumentace (elektro plány)

- zpracování dokumentace ke strojům (návody, kusovníky)

- zpracování, vytipování a poptávka elektro komponentů k objednání

- zpracování ES CE prohlášení/analýza rizik - zbytková rizika, zapojování rozvaděčů a elektroinstalací

- opravy výměnných mechanismů, montáž pohonů a systémů

Nabízíme: příspěvek na stravu.

Kontakt: e-mailem.

Místo práce: Slapy

Můžete zkusit nové hledání nebo si vybrat z jiných inzerátů v tomto okrese, např. následující volná místa: