Nabídka práce - OBSLUHA CNC STROJŮ - AŽ 170 KČ /HODINU - Plzeň

Toto volné místo již není aktuální.

Popis:

OBSLUHA CNC STROJŮ

NÁPLŇ PRÁCE:

OBSLUHA CNC STROJŮ s řídícím PROGRAM Heidenhein nebo Sunimeric nebo Fanuc, práce na CNC soustruzích nebo obráběcích centrech či horizontkách, každý si vybere to čím již umí pracovat.

• Obsluha CNC strojů

• Obsluha 5-osý cnc soustruh (Sinumerik),

• Obsluha 5-osou cnc frézu (Heidenhein)

• Obsluha cnc obráběcí centrum (Horizontka-Sinumerik).

• Práce na dvousměnný provoz.

POŽADUJEME:

• vyučení v oboru

• praxe v oboru

• nutná znalost práce s měřidly, znalost výměny nástrojů

• nutná znalost řídícího programu Sinumerik ,Heidenhein

• znalost čtení výkresové dokumentace

Místo výkonu práce

• Místo výkonu práce: průmyslová zóna-Kopřivnice (Nový Jičín)

Směny

• Dvousměnný i třísměnný provoz

NABÍZÍME:

• práci na HPP v Ostravě

• dlouhodobá práce

• možnost přesčasů

• nástup od poloviny března 2019

• možnost ubytování v blízkosti firmy

• možnost záloh

MZDA:

až 170 KČ / HOD. dle pracovního zařazení

V případě zájmu volejte či pište na tel: 777 743 051 nebo zasílejte své životopisy na e-mail: plzen@markmont.eu

Dvousměnný provoz

Místo práce: Plzeň

Můžete zkusit nové hledání nebo si vybrat z jiných inzerátů v tomto okrese, např. následující volná místa: