Podrobnější hledání

Nabídka práce - SVÁŘEČ - Plzeň

Toto volné místo již není aktuální.

Pro významný podnik v Dýšiné u Plzně přijmeme zaměstnance na pozici SVÁŘEČE CO2/ ZÁMEČNÍK

NÁPLŇ PRÁCE:

Svařování komponentů pro stavební stroje, ramena jeřábů, podvozky.

svařování kovů, úprava a sestavování částí dílů, kompletace dle technických výkresů

POŽADUJEME:

- Praxi ve strojírenství, se svařováním metodou Co2 (Ultrazvuková kontrola svárů)

- Praxi na svařování materiálech tl. nad 10 mm

- Orientaci v technické dokumentaci

- Průkaz svářeče (EN 135 BW/FW )

- Ochotu pracovat na turnusové směny

- Samostatnost

NABÍZÍME:

- Dlouhodobou spolupráci ve stabilním podniku na HPP

- Možnost záloh

- Možnost ubytování

- Možnost přesčasů

- Oslovujeme tímto kandidáty z celé ČR vzhledem k zajištěnému ubytování v místě práce (Dýšina)

PLAT:

- Až 180- 260 Kč/ hod. dle pracovního zařazení

V případě zájmu volejte či pište na tel: 777 743 051 nebo zasílejte své životopisy na email : plzen@markmont.eu

Poděbradova 1, Plzeň – V budově Avalon centrum. MARKMONT S.R.O.

Dvousměnný provoz

Místo práce: Plzeň

Můžete zkusit nové hledání nebo si vybrat z jiných inzerátů v tomto okrese, např. následující volná místa: