Podrobnější hledání

Nabídka práce - SVÁŘEČ CO2 - HORNÍ POČERNICE - Praha

Toto volné místo již není aktuální.

PŘIJMEME SVÁŘEČE PRO VÝZNAMNÝ PODNIK V PRAZE 20 ( Horní Počernice)

NÁSTUP IHNED, MOŽNOST UBYTOVÁNÍ

NÁPLŇ PRÁCE:

Svařování mostových konstrukcí metodou Co2

POŽADUJEME:

- PRAXI V OBORU MIN. 2 ROKY NA POZICI SVÁŘEČE

- ORIENTACI VE VÝKRESOVÉ DOKUMENTACI

- PRŮKAZ SVÁŘEČE NA CO2 EN 135

- SPOLEHLIVOST

-Oslovujeme tímto kandidáty z celé ČR vzhledem k zajištěnému ubytování v místě práce

NABÍZÍME

- SMLOUVU NA HPP, ČI NA ŽL

- MOŽNOST UBYTOVÁNÍ

- MOŽNOST ZÁLOH

- MOŽNOST PŘESČASŮ

PLAT:

Na HPP AŽ 180,-/hod.

Na ŽL od 230,-/ hod.

V případě zájmu volejte či pište na tel: 777 743 051 nebo zasílejte své životopisy na email : plzen@markmont.eu a nebo nás kontaktujte osobně na adrese: Markmont s.r.o. – Poděbradova 2842/1, Plzeň – Avalon Business centrum

Třísměnný provoz

Místo práce: Praha

Můžete zkusit nové hledání nebo si vybrat z jiných inzerátů v tomto okrese, např. následující volná místa: