Podrobnější hledání

Nabídka práce - STROJNÍ ZÁMEČNÍK / MONTÉR - Plzeň

Toto volné místo již není aktuální.

Přijmeme zaměstnance na pozici strojního zámečníka či montéra.

NÁPLŇ PRÁCE:

Výroba klimatizačních jednotek pro kolejová vozidla, práce s výkresovou dokumentací v jednosměnném provozu s možností přesčasů.

POŽADUJEME:

vyučení ve strojním oboru výhodou

praxe ve strojním oboru

Manuální zručnost

-Orientaci ve výkresové dokumentaci

NABÍZÍME

• Smlouvu na HPP

• Možnost dlouhodobé spolupráce ve významné společnosti v Plzni

• Možnost uplatnění i pro absolventy

• Možnost ubytování

• Možnost přesčasových hodin

• Možnost záloh

• Nástup možný ihned

Plat:

až 170 Kč / hod. dle pracovního zařazení

Nástup IHNED

V případě zájmu volejte či pište na tel: 777 743 051 nebo zasílejte své životopisy na e-mail : plzen@markmont.eu

Dvousměnný provoz

Místo práce: Plzeň

Můžete zkusit nové hledání nebo si vybrat z jiných inzerátů v tomto okrese, např. následující volná místa: