Podrobnější hledání

Nabídka práce - Hlavní pokladní - Paseka

Toto volné místo již není aktuální.

Popis:

Pracoviště: Paseka č.p. 145. Prac. doba: 7:00 - 15:30 hod.

Náplň práce:

- vedení agendy hlavní pokladny (vystavování příjmových a výdajových pokladních dokladů)

- práce s ceninami - stravenky, poukázky Ticket multi

- vyúčtování pracovních cest

- vedení skladové evidence prodávaného zboží - hygienické potřeby, drobné občerstvení

- objednávání prodávaného sortimentu v hlavní pokladně a objednávání plenkových kalhotek pro pacienty

Požadavky:

- středoškolské vzdělání zakončené maturitní zkouška - nejlépe v ekonomickém oboru

- znalost práce na PC - Excel, Word

- ochota a vstřícnost k lidem

Nabízíme:

- nástup do práce během měsíce srpna nebo začátek září

- práci na plný úvazek

- zaměstnanecké benefity - příspěvky z FKSP na stravování, dovolenou, příspěvek na životní nebo penzijní pojištění

- dovolenou 5 týdnů

- dobrý pracovní kolektiv

Zájemci se mohou hlásit u vedoucí ekonomického a personálního oddělení - Ing. Evy Podvolecké, tel. 604 586 298 nebo zaslat životopis na e-mailovou adresu: podvolecka@olupaseka.cz. Životopisy zasílejte POUZE do 11. 6. 2019. Předpokládaný termín výběrového řízení: čtvrtek 13. 6. 2019. Přesné datum bude zájemcům ještě upřesněno.

Místo práce: Paseka

Můžete zkusit nové hledání nebo si vybrat z jiných inzerátů v tomto okrese, např. následující volná místa: