Podrobnější hledání

Nabídka práce - Strážný - vrátný/á (OZP) - Hranice

Volné místo v oboru Vrátní

Pracovní místo vyhrazené zaměstnavatelem pro osoby se zdravotním postižením dle § 80, zákona č. 435/2004 Sb.

Náplň práce:

ostraha vrátnice/recepce včetně kontrolních pochůzek

Požadujeme:

spolehlivost; odpovědnost; trestní rejstřík bez záznamu; ostražitost, samostatnost a ochotu pracovat. Praxe na obdobné pozici výhodou, nikoliv podmínkou.

Nabízíme:

denní nebo noční směny; příspěvek za certifikát strážného a pravidelné odměny; možnost příspěvku na dojíždění.

Zájemci se mohou hlásit:

- zasláním životopisu (CV) na e-mail: diol@diol.cz;

- telefonicky (08,00 - 15,00hod.) na čísle 734 798 311 - paní Furmánková

Nepřetržitý provoz

Firma:
DIOL družstvo - pracoviště
Hranice
Nádražní 551
753 01
Hranice

Kontaktní osoba:
Renata Furmánková
tel: +420 734 798 311
e-mail: diol@diol.cz

Místo práce: Hranice

Nástup od: 01.07.2019