Podrobnější hledání

Nabídka práce - Strážný, vrátný- OZP - Kroměříž

Volné místo v oboru Pracovníci ostrahy, strážní

Pracovní místo vyhrazené zaměstnavatelem pro osoby se zdravotním postižením dle § 80, zákona č. 435/2004 Sb.

pracoviště Kroměříž

- Náplň práce: ostraha objektu, kontrola vstupů a vjezdů do objektů, pochůzková činnost, zápisy do evidenčních knih, směnný provoz

- Požadujeme: ZŠ vzdělání, spolehlivost a flexibilitu, certifikát strážný č.68-008-E výhodou, ne podmínkou, pracovní doba: Po - Ne: 7:00-19:00, 19:00-7:00 hod.

- Nabízíme: pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení, odměny pro vynikající pracovníky, možnost získání certifikátu strážný č. 68, možnost kratšího úvazku

- Kontakt telefonicky Po-Pá (7:00 - 16:30 hod.), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: vitezslav.herosch@oko69.cz.

Prosíme zájemce, aby nechodili na pracoviště, kontaktní osoba se tam nenachází.

Nepřetržitý provoz

Firma:
OKO 69, s.r.o.- prac. Kroměříž
Kroměříž
Na Sádkách 4605
767 01
Kroměříž

Kontaktní osoba:
Mgr. Vítězslav Herosch
tel: +420 773 437 735
e-mail: vitezslav.herosch@oko69.cz

Místo práce: Kroměříž

Nástup od: 10.06.2019