Nabídka práce, volná pracovní místa, nové zaměstnání.
Plný nebo částečný úvazek. V celé ČR.

Práce pro obyčejné lidi.

Rychlá nabídka práce:

Odkazy, které se hodí při hledání práce:Hledaná práce (název práce nebo obor nebo pozice):

Podrobnější hledání

Nabídka práce - SANITÁŘ/-KA na LNP a sociální lůžka Broumov - Broumov

zpět na přehled »

Toto volné místo již není aktuální.

Popis:

Nástup možný ihned, turnusové služby, vhodné i pro absolventy/-ky.

Náplň práce: pomocné a obslužné činnosti nutné pro poskytování ošetřovatelské péče; preventivní, léčebné a diagnostické péče (např. doprovod pacientů na vyšetření, podávání stravy pacientům, asistence sestrám a lékařům, péče o lůžko a prádlo pacienta, základní ošetření pacientů, manipulace s biologickým materiálem…).

Pozor - nejedná se o řidiče "sanitního" vozu!

Požadavky: trestní bezúhonnost, spolehlivost, sanitářský kurz popř. vzdělání dle § 42 zákona č. 96/2004 Sb., o nelékařských zdravotnických povolání výhodou.

Zaměstnavatel bude požadovat dodělání kurzu pracovníka v sociálních službách dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách.

Zaměstnavatel nabízí: nástupní mzdu bez vzdělání od 15 490 Kč, nástupní mzdu s požadovaným vzděláním od 16 440 Kč, zaměstnanecké benefity až do výše 14 000 Kč ročně, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní nebo životní pojištění, benefitní poukázky, čtvrtletní odměny, stabilizační odměnu 10 000 Kč s podmínkou setrvání pracovního poměru minimálně 18 měsíců (vyplácenou po zkušební době formou zálohy), zaměstnavatel umožní dodělání sanitářského kurzu, na kterém se finančně podílí.

Turnusové služby

Místo práce: Broumov