Podrobnější hledání

Nabídka práce - Staniční sestra/bratr - Terezín

Volné místo v oboru Staniční sestry (kromě sester v oblasti porodní asistence)

kvalifikační předpoklady: vyšší odborné vzdělání popř. středoškolské s maturitní zkouškou obor všeobecná sestra. Praxe na pozici staniční sestry výhodou.

Jiné požadavky: odpovědnost a profesionální přístup k práci, komunikační a organizační schopnosti, přirozená autorita, kreativita, proaktivita, entuziasmus. Výpis z rejstříku trestů. Schopnost řešit konflikty, schopnost empatie a laskavý přístup ke klientům, výborné společenské vystupování, schopnost práce a vedení týmu pečovatelů.

Vaším úkolem bude:

- komplexní základní nebo specializovaná zdravotně-ošetřovatelská péče v rozsahu stanoveném právními předpisy

- přímá obslužná péče o klienty a podpora jejich soběstačnosti

- odborné zdravotnické výkony

- vedení pracovníků v sociálních službách (výkazy, plán směn, kontrola, mentoring)

- materiální zabezpečení oddělení

- komunikace s rodinnými příslušníky klientů

- spolupráce s lékařem

- zodpovědnost za vykazování na zdravotní pojišťovnu

Co nabízíme:

- mzdu odpovídající vašim zkušenostem

- příplatky za práci o víkendu a noční směny ve výši 25 %

- 8 hodinová pracovní doba

- poukázky na volný čas, kulturu a zdraví

- příspěvek na dopravu

- dovolená 5 týdnů

- bonusy za věrnost

- dotované stravování

- možnost profesního vzdělávání

- trvalý pracovní poměr ve stabilní mezinárodní firma

- možnost využití umístění dítěte do dětské skupiny

Nástup možný ihned nebo dle dohody.

Smlouva na dobu určitou s možností prodloužení na neurčito. V případě zájmu zasílejte své životopisy na emailovou adresu: m.maresova@senecura.cz nebo volejte na telefonní číslo 601 360 570.

Firma:
SeneCura SeniorCentrum MOPT a.s. - pracoviště Terezín
Terezín
Kréta 301
411 55
Terezín

Kontaktní osoba:
Martina Marešová
tel: +420 601 360 570
e-mail: m.maresova@senecura.cz

Místo práce: Terezín

Nástup od: 14.08.2019