Nabídka práce - Strážný/á, vrátný/ná - pouze pro OZP - Slaný

Volné místo v oboru Pracovníci ostrahy, strážní

Popis:

Náplň práce:

- ostraha objektu

- kontrola vstupů a vjezdů do objektů, pochůzková činnost - zápisy do evidenčních knih, směnný provoz

Požadujeme:

- čistý trestní rejstřík

- spolehlivost a flexibilitu

- certifikát strážný č.68-008-E výhodou, ne podmínkou

- pouze pro OZP ( vymezená chráněná pracovní místa)

Nabízíme:

- pracovní poměr na dobu určitou s možností prodlužování

- zázemí stabilní firmy

- odměny pro vynikající pracovníky

- možnost získání certifikátu strážný č.68-008-E

- pravidelná školení

- příplatky za služby v sobotu, neděli, svátky a noční

Jedná se o pracovní poměr na dobu 3 let.

Telefonický kontakt možný Po - Pá: 7:00 - 15:00 hod.

Nepřetržitý provoz

Firma:
OKO 69, s.r.o.provoz Slaný
Slaný
Pražská 1579
274 01
Slaný

Kontaktní osoba:
Vladimír Melmuka
tel: +420 778 010 991
e-mail: vladimir.melmuka@oko69.cz

Místo práce: Slaný

Nástup od: 06.06.2019