Nabídka práce - Interiérový specialista/specialistka - Pardubice

Toto volné místo již není aktuální.

Popis:

Místo výkonu práce Pardubice

Náplň práce : - péče o stávající klienty a získávání nových zákazníků, tvorba cenových nabídek, zaměřování interiérů, řešení reklamací, příprava katalogů, administrace zboží v e-shopu, práce s vnitropodnikovým systémem, spolupráce na realizaci projektů firmy, příprava a účast na výstavách

Požadujeme: - prokazatelné obchodní zkušenosti, komunikační dovednosti na vysoké úrovni, technické dovednosti, praxe s navrhováním interiérů výhodou, proaktivní myšlení, samostatnost, spolehlivost, řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme : - zajímavou pracovní náplň, zázemí stabilní a dlouhodobě se rozvíjející společnosti, velmi dobré platové ohodnocení s motivační složkou

Zaměstnanecké výhody: firemní benefity, možnost dalšího odborného a jazykového vzdělávání

První kontakt telefonikcky, emailem nebo osobně po dohodě.

Místo práce: Pardubice

Můžete zkusit nové hledání nebo si vybrat z jiných inzerátů v tomto okrese, např. následující volná místa: