Podrobnější hledání

Nabídka práce - Vrátný - hlídač - Kamenice nad Lipou

Volné místo v oboru Vrátní

Náplň práce: vrátný - hlídač, noční směny, 12 ti hodinové směny

Požadujeme: certifikát výhodou, vlastní vozidlo výhodou - ke hlídaným objektům je špatné spojení, zejména během víkendů

Nabízíme: možnost zajistit certifikát přes naši firmu

Telefonní kontakt kdykoliv - Renata Potocká, Jana Balková: 602 306 403, 723 817 441

Osobní kontakt: Pražská 105, Jindřichův Hradec, všední dny 7:00 - 14:00.

Turnusové služby

Firma:
Služba, výrobní družstvo - pracoviště KnL
Kamenice nad Lipou

Kontaktní osoba:
Renata Potocká
tel: +420 602 306 403,723 817 441
e-mail: potocka@sluzbavd.cz, balkova@sluzbavd.cz

Místo práce: Kamenice nad Lipou

Nástup od: 11.06.2019