Podrobnější hledání

Nabídka práce - Pečovatel/pečovatelka - Rajhrad

Toto volné místo již není aktuální.

Popis:

První kontakt: e-mailem

V Domě léčby bolesti s hospicem sv. Josefa pečujeme o nevyléčitelně nemocné. Lékaři, ošetřovatelé a pečovatelé tvoří tým, který pomáhá lidem v závěrečné fázi života. Nyní doplňujeme tým a hledáme do dvousměnného provozu pracovníka v sociálních službách na pozici pečovatele.

Náplň práce:

o zajišťování dopomoci při osobní hygieně, stravování, oblékání a dalších úkonech u klientů hospice,

podpora jednoduchých denních aktivit klientů

o role klíčového pracovníka při tvorbě individuálního plánu s vybranými klienty

o spolupráce při naplňování individuálního plánu péče jednotlivých klientů

o spolupráce s dalšími pracovníky při péči o klienta (staniční sestra, sociální pracovník)

o vedení sociální dokumentace o průběhu služby

Předpoklady:

o odborná způsobilost - pracovník v sociálních službách

o vztah k lidem, komunikativnost a chuť pomáhat lidem

o výhodou uchazeče je praxe a zkušenosti s péčí o osoby se zdravotním postižením a o seniory

o bezúhonnost a zdravotní způsobilost

Nabízíme:

o smysluplnou práci na hlavní pracovní poměr

o příjemné pracovní prostředí a výborný pracovní kolektiv

o podpora dalšího kontinuálního vzdělávání v oboru

o základnu v Rajhradě, kde je výborná dostupnost vlakem, autobusem i autem

Zaměstnanecké výhody: stravenky

Místo výkonu práce: Oblastní charita Rajhrad, Jiráskova 47, Rajhrad

Nepřetržitý provoz

Místo práce: Rajhrad

Můžete zkusit nové hledání nebo si vybrat z jiných inzerátů v tomto okrese, např. následující volná místa: