Podrobnější hledání

Nabídka práce - IT TECHNIK JUNIOR - Bruntál

Volné místo v oboru Systémoví administrátoři, správci počítačových sítí

Popis:

místo výkonu práce : Bruntál

Pracovní doba je od 7 do 15 hodin v pružném režimu.

POŽADAVKY:

- Minimálně SŠ nebo VOŠ

- Praxe v oboru IT je výhodou, nikoliv podmínkou

- Základní znalost AJ

- Smysl pro zodpovědnost, spolehlivost

- Aktivita, samostatnost

- Ochota učit se novým věcem

- Komunikativnost

- Servisně orientovaný

- Schopnost spolupráce napříč odděleními

NÁPLŇ PRÁCE:

- PC stanice - nákup nových, konfigurace, správa, zajišťování servisu

- Síťové prvky - nákup, konfigurace, plánovaná údržba

- Tiskárny - nastavení a instalace, zajištění servisu u dodavatelů

- Základní podpora uživatelů

- Termotransferové tiskárny - instalace a konfigurace nových tiskáren, zajištění provozu

- Čtečky čárového kódu - nastavení připojení Wifi, nastavení přihlášení, testy

- Čidla napojená na IT zařízení ve výrobě

- Administrace přístupů do budov/prostor společnosti přes RFID karty

DRUH PRACOVNÍHO POMĚRU:

- plný pracovní úvazek

- doba neurčitá

- 3-měsíční zkušební doba

NABÍZÍME:

- práci v perspektivní společnosti, jistotu práce a výdělku, příjemné moderní prostředí

- možnost odborného i karierního růstu

- motivující mzdové podmínky

- firemní benefity: měsíční motivační odměny ve výši 8% tarifní mzdy, kvartální a roční prémie, příspěvky na stravné, na dopravné do zaměstnání, na penzijní připojištění, týden dovolené navíc, a jiné

PŘEDPOKLÁDANÝ NÁSTUP: ihned nebo po dohodě

měsíční motivační odměna, roční prémie, příspěvky na stravné, na dopravné do zaměstnání, na penzijní připojištění, týden dovolené navíc, možnost ubytování s příspěvkem zaměstnavatele a jiné.

Hlásit se na e - mail : monika.miklikova@macco.cz nebo na tel. č. 555 530 312 / Po - Pá vždy od 7.30 do 14.30 hodin /.

Z : 18.6.2019

Firma:
Macco Organiques, s.r.o.
Bruntál
Zahradní 1938
792 01
Bruntál

Kontaktní osoba:
Monika Miklíková
tel: +420 555 530 312
e-mail: monika.miklikova@macco.cz

Místo práce: Bruntál

Nástup od: 01.08.2019