Podrobnější hledání

Nabídka práce - STANIČNÍ SESTRA - Vysoké Mýto

Volné místo v oboru Staniční sestry (kromě sester v oblasti porodní asistence)

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Domov pro seniory Vysoké Mýto, Žižkova č.p. 913, Litomyšlské Předměstí

Společnost Ledax Vysoké Mýto o.p.s. hledá nového pracovníka/pracovnici na pozici STANIČNÍ SESTRA

POŽADUJEME:

- SŠ/VOŠ vzdělání v oboru všeobecná zdravotní sestra

- zkušenosti na pozici zdravotní sestry min. 6 let

- způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost

- osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu

- zkušenost nebo znalost odborných standardů výhodou

- dobré vyjadřovací a komunikační dovednosti, vysoká míra zodpovědnosti

NÁPLŇ PRÁCE:

- vedení menšího kolektivu zdravotních sester

- poskytování ošetřovatelské péče, vyhodnocování potřeb a úrovně soběstačnosti uživatelů

- řeší reklamace a stížnosti uživatelů a jejich rodin

- vykazování úkonů a odesílání podkladů pro zdravotní pojišťovny hodnocení a ošetřování celistvosti kůže a chronických ran

- hodnocení sociální situace uživatele ve spolupráci se sociálním pracovníkem

- spolupráce na zpracování odborných standardů

- vedení příslušné dokumentace

NABÍZÍME:

- stabilní zázemí kvalitní české společnosti

- odpovídající platové ohodnocení

- možnost dalšího rozvoje a profesního růstu

- zaměstnanecké benefity (příspěvek za beznemocnost, 5 týdnu dovolené, stravování v místě zaměstnavatele, flexi passy, aj.)

KONTAKT: životopisy e-mailem na adresu kosinova@dfkgroup.cz

Ledax Vysoké Mýto o.p.s. - pracoviště Domov pro seniory Vysoké Mýto
Vysoké Mýto
Žižkova 913
566 01
Vysoké Mýto

Kontaktní osoba:
Bc. Petra Košinová
tel: +420 724 927 934
e-mail: kosinova@dfkgroup.cz

Místo práce: Vysoké Mýto

Nástup od: 15.07.2019