Podrobnější hledání

Nabídka práce - Vrátný/á - Hranice

Toto volné místo již není aktuální.

Popis:

Jedná se o 10 směn po 12-ti hodinách.

Požadujeme:

schopnost samostatné práce,spolehlivost, zodpovědnost; trestní rejstřík bez záznamu

Náplň práce:

ostraha objektu s pravidelnými pochůzkami, kontrola objektu, kontrola aut a osob pohybujících se po objektu; jednoduchá administrativa; drobné údržbářské práce (úklid, sečení trávy);

Nabízíme:

Možnost prodloužení pracovního poměru; příspěvek na stravu, firemní parkoviště zdarma

Zájemci se mohou hlásit:

- zasláním životopisu (CV) na e-mail: machalik@mbdomus.cz;

- telefonicky (07,00 - 15,30hod) na čísle 725 060 393;

Místo práce: Hranice

Můžete zkusit nové hledání nebo si vybrat z jiných inzerátů v tomto okrese, např. následující volná místa: