Podrobnější hledání

Nabídka práce - - Kotvrdovice

Toto volné místo již není aktuální.

Popis:

Náplň práce

- odpovědnost za odkódování a zakódování budovy

- kontola příchodu a odchodu zaměstnanců, vjezd motorových vozidel

-kontrola pohybu zboží, materiálu při příchodu a odchodu z firmy

- zajišťuje bezpečnost vstupu do areálu

- vykonává obchůzky areálu v rozsahu cca 1km

- provádí pomocné práce v areálu - tpení, odklízení sněhu

Požadujeme

- spolehlivost, zodpovědnost

- trestní bezúhonnost

Nabízíme

- zázemí velké stabilní společnosti

- zaměstnání na zkrácený úvazek

- smlouvu na dobu neurčitou

- závodní stravování s příspěvkem od zaměstnavatele

Dvousměnný provoz

Místo práce: Kotvrdovice

Můžete zkusit nové hledání nebo si vybrat z jiných inzerátů v tomto okrese, např. následující volná místa: