Podrobnější hledání

Nabídka práce - - Jablonec nad Nisou

Toto volné místo již není aktuální.

Popis:

Náplň práce hlavní účetní:

Zajištění komplexního vedení účetnictví muzea (hlavní i hospodářské činnosti) včetně účtování Pomocného analytického přehledu (PAP), správa veškerých finančních operací, koordinace a fyzické sestavení účetní závěrky, daňových přiznání pro daň z příjmů právnických osob a z přidané hodnoty, spolupráce na sestavování rozpočtu muzea a zpracování veškerých zpráv vycházejících z účetnictví.

Požadujeme:

" VŠ ekonomického směru s minimální praxí 3 roky na pozici účetní, případně SŠ s 5 lety praxe,

" orientaci v příslušné legislativě - účetní a majetkové předpisy státní příspěvkové organizace (zejména zákony č. 218/2000 Sb., č. 219/2000 Sb., č. 320/2001 Sb., 563/1991 Sb.),

" vysoké pracovní nasazení, flexibilitu, zodpovědnost, samostatné řešení svěřených úkolů,

" vedení účetnictví v účetním programu firmy Gordic, s.r.o. Jihlava (výhodou),

" dobrá znalost práce na PC (prostředí Office, Excel, Word),

" trestní bezúhonnost,

" řidičský průkaz sk. B (výhodou).

Nabízíme:

" platové podmínky podle Nařízení vlády č. 341/2017 Sb., (platová třída 11., nástupní plat v rozmezí 20.720,- Kč - 31.170,- Kč, v závislosti na vzdělání a délce praxe), osobní příplatek (po uplynutí zkušební doby),

" pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) s tříměsíční zkušební lhůtou a možností změny na dobu neurčitou,

" stabilitu státní příspěvkové organizace - významné kulturní instituce.

K přihlášce je nutno přiložit:

" strukturovaný profesní životopis (vzdělání, praxe, znalosti a dovednosti), kontakt včetně e-mailového a telefonického spojení,

" motivační dopis,

" doklad o vzdělání, případně kopii řidičského průkazu.

Požadovaný nástup: po dohodě

Přihlášky je třeba doručit do 16. 8. 2019 (poštou, elektronicky nebo osobně) na adresy:

" Muzeum skla a bižuterie v Jablonci nad Nisou, U Muzea 398/4, 466 01 Jablonec nad Nisou

" info@msb-jablonec.cz

Bližší informace: Ing. Jana Hamplová, ekonomicko-provozní náměstkyně.

T: 483 369 016, M: 775 917 575 (možnost sjednání konzultační schůzky)

Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru.

Místo práce: Jablonec nad Nisou

Můžete zkusit nové hledání nebo si vybrat z jiných inzerátů v tomto okrese, např. následující volná místa: