Podrobnější hledání

Nabídka práce - hlavní účetní - Český Těšín

Toto volné místo již není aktuální.

Popis:

NÁPLŇ PRÁCE:

Kompletní zpracování účetních závěrek dle polské legislativy

Tvorba ekonomických směrnic a účetních postupů společnosti

Řízení ekonomického útvaru

Výhodou znalost mzdové a personální agendy

Spolupráce s auditory, daňovým poradcem a dohled nad účetními audity

Kompletní zodpovědnost a odborná podpora v oblasti účetnictví

Zpracování přímé daně a zodpovědnost za inventarizaci

POŽADAVKY:

Alespoň 2 roky zkušeností na pozicí hlavní účetní

Vysokoškolské vzdělání v oblasti ekonomika/účetnictví, případně středoškolské vzdělání z praxí na pozici hlavní účetní minimálně 5 let

Zkušenosti s vedením vlastního týmu lidí výhodou

Samostatnost a vstřícný přístup

Znalost polského jazyka minimálně na úrovni B2 (schopnost samostatně komunikovat ústně i písemně s úřady)

Znalost českého jazyka výhodou

Schopnost aktivního naslouchání

Řidičský průkaz skupiny B

NABÍZÍME:

Zajímavou práci ve významné a úspěšné společnosti

Zázemí stabilní společnosti

Příjemné pracovní prostředí

Možnost rozvoje osobnostního i pracovního

Finanční ohodnocení odpovídající Vašim zkušenostem

Služební mobil a notebook a případně také automobil

Velmi výhodný nákup našeho zboží aj.

KONTAKT: e-mailem

o Alespoň 2 roky zkušeností na pozicí hlavní účetní

o Vysokoškolské vzdělání v oblasti ekonomika/účetnictví, případně středoškolské vzdělání z praxí na pozici hlavní účetní minimálně 5 let

o Zkušenosti s vedením vlastního týmu lidí výhodou

o Samostatnost a vstřícný přístup

o Znalost polského jazyka minimálně na úrovni B2 (schopnost samostatně komunikovat ústně i písemně s úřady)

o Znalost českého jazyka výhodou

o Schopnost aktivního naslouchání

o Řidičský průkaz skupiny B

Místo práce: Český Těšín

Můžete zkusit nové hledání nebo si vybrat z jiných inzerátů v tomto okrese, např. následující volná místa: