Podrobnější hledání

Nabídka práce - VEDOUCÍ VELKOOBCHODNÍHO STŘEDISKA - Jiřice

Toto volné místo již není aktuální.

Popis:

Co bude Vaším úkolem:

- organizace a vedení zaměstnanců (fakturantky, skladníci, řidiči.....)

- chod velkoobchodního střediska, který dodává nátěrové hmoty pro střední Čechy

- komunikace se zákazníky a příprava cenových nabídek

- vedení obchodních zástupců ve svěřeném regionu

- úzká spolupráce s externími dodavateli

- dohled nad příjmem zboží a jeho expedicí

- organizace a řízení rozvozu zboží po svěřeném regionu

Požadujeme:

- středoškolské vzdělání

- zkušenosti s vedením týmu lidí, organizační schopnosti

- zkušenosti s MS Office, aktivní uživatel Excelu

- schopnost práce pod tlakem, pozitivní myšlení

- řidičský průkaz skupiny B

- výborné komunikační a vyjednávací dovednosti, analytické dovednosti

- spolehlivost, zodpovědnost, komunikativnost

Nabízíme:

- práci na HPP, práci v příjemném prostředí, zázemí silné společnosti, průběžné odborné vzdělávání a profesní rozvoj, relevantní mzdové ohodnocení, služební automobil, notebook, telefon, příspěvek na penzijní připojištění, stravenky.

Zájemci se mohou hlásit e-mailem nebo telefonicky.

Místo práce: Jiřice

Můžete zkusit nové hledání nebo si vybrat z jiných inzerátů v tomto okrese, např. následující volná místa: