Podrobnější hledání

Nabídka práce - ADMINISTRÁTOR SÍTĚ - České Budějovice

Toto volné místo již není aktuální.

Stabilní česká společnost Agrozet České Budějovice a.s. hledá nového kolegu na pozici Administrátor sítě.

POŽADUJEME: Orientaci v prostředí Microsoft AD;

Znalost technologií VMware, Linuxu a jazyka SQL výhodou;

Zkušenosti se správou síťového prostředí, stanic a tiskáren;

Zájem rozvíjet se, proaktivitu, nadšení pro věc;

Flexibilitu, komunikační schopnosti, spolehlivost, vstřícný přístup;

Znalost AJ na úrovni čtení technické dokumentace;

Řidičský průkaz sk.B

NÁPLŇ PRÁCE: " Správa sítí, serverů, stanic a periferií; Technická podpora uživatelů;

Monitoring důležitých prvků infrastruktury; Optimalizace stávajících procesů včetně návrhu nových řešení; Systematické vzdělávání a uplatňování nových poznatků

NABÍZÍME: Motivující platové ohodnocení, 13. plat, prémie, osobní ohodnocení;

Příspěvek na penzijní pojištění; Možnost profesního růstu a osobního rozvoje;

Neustálé zvyšování kvalifikace; Práci s moderními technologiemi;

5 týdnů dovolené; Dotované závodní stravování;

Vlastní rekreační objekty; Zázemí stabilní a úspěšné společnosti

MZDA od 30 000,- Kč /bude upřesněna při osobním jednání /

Kontakt: Agrozet České Budějovice a.s., U Sirkárny 30, 371 55 České Budějovice

e-mail: hr@agrozet.cz; tel: 389 012290 - pí. Urie

Místo práce: České Budějovice

Můžete zkusit nové hledání nebo si vybrat z jiných inzerátů v tomto okrese, např. následující volná místa: