Nabídka práce - ŘIDIČ sk. C+E s profesním průkazem - Nymburk

Volné místo v oboru Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů

Popis:

Hledáme do svého týmu zaměstnance na pozici ŘIDIČ sk. C+E.

Náplň práce: čištění, rozvoz a svoz mobilních toalet a ostatních produktů naší společnosti, dále také obsluha vozidla.

Požadujeme: řidičské oprávnění sk. C+E, časovou flexibilitu, fyzickou zdatnost a spolehlivost.

Nabízíme: odpovídající platové ohodnocení, zázemí ve stabilní společnosti, zajímavé benefity.

Výhody: mobilní telefon, přispíváme na cestu do zaměstnání, stravenky a další benefity.

Zájemci nás mohou kontaktovat telelefonicky kdykoliv.

Firma:
WC Servis s.r.o.-Boleslavská 1692, Nymburk
Nymburk
Boleslavská třída 1692
288 02
Nymburk

Kontaktní osoba:
Jan Kovář
tel: +420 774 568 040
e-mail: kovar@wcservis.cz

Místo práce: Nymburk

Nástup od: 01.10.2019