Podrobnější hledání

Nabídka práce - Kontrolor/ka kvality a balení - Myslinka

Volné místo v oboru Technici kontroly kvality, laboranti v průmyslových oborech

Popis:

Místo výkonu práce - Myslinka

Náplň práce:

kontrola kvality vyráběných dílů a následné balení výrobků.

Manipulace s výrobky o hmotnosti do 10 kg.

Požadujeme:

Flexibilitu - ochotu pracovat na směny

Smysl pro zodpovědnost.

Nabízíme:

Atraktivní a do budoucna jistá pracovní místa se zázemím v mezinárodní společnosti, která odpovídají vysokým standardům automobilového průmyslu a jsou odpovídajícím způsobem finančně ohodnocena na základě znalostí a zkušeností. Mezi další benefity pro naše zaměstnance patří například stravenky, možnost dalšího odborného vzdělávání a osobního rozvoje, či bonusová dovolená dle odpracovaných let.

Zájemci volejte na tel. 377 194 126 nebo zašlete e-mail na: volnamista@elkamet.cz

Autobusová doprava zajištěna na trasách:

Plzeň, Vejprnice, Tlučná, Nýřany, Myslinka a

Manětín, Lité, Dolní a Horní Bělá, Loza, Nekmíř, Všeruby, Líšťany, Město Touškov, Kozolupy, Myslinka a

Stod, Chotěšov, Zbůch, Úherce, Myslinka

Stravování zdarma v nové denní místnosti

Bonus za přítomnost , věrnostní prémie (vyplácené měsíčně již po prvním odpracovaném roce), roční odměny

Více na: https://www.elkamet.com/cz/kariera.html

Třísměnný provoz

Firma:
Elkamet s.r.o.
Myslinka
57
330 23
Myslinka

Kontaktní osoba:
Ing. Helena Holubová
tel: +420 377 194 126
e-mail: volnamista@elkamet.cz

Místo práce: Myslinka

Nástup od: 02.10.2019