Podrobnější hledání

Nabídka práce - Inženýr obalových materiálů - Brno

Volné místo v oboru Ostatní specialisté v oblasti techniky

Popis:

První kontakt e-mailem: Pavel.Belehradek@honeywell.com

Nástup možný ihned

- budete pracovat s novými produkty pod vedením špičkových inženýrů. Budete navrhovat, testovat a implementovat nové procesy pro produkty SPS. Budete zodpovědní za úspory nákladů prostřednictvím přestavby obalů včetně přípravy návrhů napřič obchodními jednotkami.

Náplň práce:

- úspora nákladů

- tvoření návodů pro specifická balení

- testování distribuce obalů (ASTM, ISTA)

- dokumentace (přiřazení čísel součástí, objednávky technických změn apod.)

- soustavné snížovaní možných škod na obalech

- návrhy nových obalů pro výrobky

Následující zkušenosti a praxe uchazeče jsou vítány:

- multi-tasking a schopnost řídit různě komplikované úkoly

- bakalářský titul v oboru strojírenství nebo průmyslového designu

- vysoká úrověň tvořivosti a nezávislosti při návrhování a vývoji nových obalových procesů, systémů, prototypů a projektů

- schopnost analyzovat, integrovat a aplikovat nové kocepty

- zkušenosti s Artios CAD a TOPS

Nabízíme: stravenky, 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou

Pružná pracovní doba

Firma:
Honeywell, spol. s r.o. - HTS CZ o.z.
Brno
Tuřanka 1387
627 00
Brno

Kontaktní osoba:
Pavel Bělehrádek
tel:
e-mail: Pavel.Belehradek@honeywell.com

Místo práce: Brno

Nástup od: 01.04.2019