Nabídka práce - TECHNIK DÁLKOVÉ SPRÁVY DAT s NJ (Č. Budějovice) - České Budějovice

Volné místo v oboru Strojírenští technici přístrojů, strojů a zařízení

Popis:

TECHNIK ZÁKAZNICKÉ PODPORY s NJ (Č. Budějovice)

Náplň práce:

•Servis zákazníkům při technických problémech chladicích a mrazicích zařízení

•Analýza a vyhodnocování technických dat / ukazatelů

•Spolupráce se servisními středisky a partnery

•Zajištění a kontrola objednávek náhradních dílů

•Zpracování technických reportů

•Zlepšování stávajících procesů

Požadujeme:

•SŠ / VŠ technického směru (TZB, elektro, strojní apod.) nebo technické myšlení s odpovídající praxí

•Znalost chladírenství, TZB nebo příbuzných oborů velkou výhodou

•Aktivní znalost německého jazyka, nebo ochotu se jazyk doučit

•Zájem o zákaznický servis v technické oblasti, popř. praxe se vzdálenou podporou

•Ochota práce na směny

Nabízíme:

•Zázemí mezinárodní expandující společnosti

•Různorodou a perspektivní práci

•Denní využití cizích jazyků

•Možnost zaměstnání na zkrácený úvazek

•Atraktivní mzdové ohodnocení

•Smlouvu na dobu neurčitou

•Možnosti dalšího vzdělávání (jazykové kurzy)

•Dotované stravování

•5 týdnů placené dovolené

•Příspěvek na životní pojištění / penzijní spoření

•Možno jako HPP i brigáda

•Místo práce: České Budějovice

Zašlete nám prosím svůj životopis i v německém jazyce. Děkujeme.

Nepřetržitý provoz

Firma:
HAUSER spol. s r.o.
České Budějovice
Kamarytova 2689
370 06

Kontaktní osoba:
Ing. Erika Nová
tel: +420 388 404 345
e-mail: erika.nova@hauser.com

Místo práce: České Budějovice

Nástup od: 25.09.2019