Podrobnější hledání

Nabídka práce - Uklízeč v kancelářích - Chrudim

Toto volné místo již není aktuální.

Popis:

Místo výkonu práce: Nerudova 1034, Chrudim a Píšťovy 826

Náplň: 3x týdně úklid prostor v Nerudově ulici cca 14 hodin; 2x týdně v Píšťovech cca 6 hodin. Úklid se skládá z vytírání podlah, luxování, utírání prachu, likvidace odpadu, úklid před firmou (zametání vchodových prostor), úklid kuchyňky a toalet, praní ručníků, atd.

Požadavky: nižší odborné/vyučen,

Nabízíme: různorodou práci, dobrý kolektiv, stabilní zázemí, zaměstnanecké výhody a flexibilní pracovní dobu.

Práce na zkrácený úvazek, jednosměnný provoz, nástup možný od 1.9.2019.

Požadujeme samostatnost, pečlivost, spolehlivost a řidičský průkaz B.

První kontakt prosím přes email, kam zašlete svůj životopis (s.strykova@eltep.cz)

Místo práce: Chrudim

Můžete zkusit nové hledání nebo si vybrat z jiných inzerátů v tomto okrese, např. následující volná místa: