Podrobnější hledání

Nabídka práce - Dokumentační pracovník/ice - Ostrava

Volné místo v oboru Technici v oblasti telekomunikací a radiokomunikací

Popis:

Místo výkonu práce: Ostrava, Porážkova 42

Kontakt: emailem

V případě Vašeho zájmu posílejte motivační dopis a CV na e-mailovou adresu: kariera@pen-com.cz

Jsme společnost zabývající se modernizací telekomunikačních zařízení v zahraničí. Přijme do svého týmu zaměstnance na pozici Dokumentačního pracovníka.

Požadavky:

- SŠ/VŠ/SPŠ technického směru - elektro výhodou

- výborná znalost práce na PC (MS office, Adobe)

- AutoCad výhodou

- znalost AJ/NJ jazyka minimálně na úrovni A2

- technické myšlení

- loajálnost, pečlivost, samostatnost, proaktivní přístup, příjemné vystupování, odolnost vůči stresu

Náplň práce:

- zpracování dokumentací na PC

- nahrávání zpracované dokumentace na servery společnosti a zákazníka

- stahování podkladů pro vyřizování přístupů na místa modernizace

- report zpracované dokumentace nadřízenému managerovi

Nástupní mzda 18.000,-Kč + odměny + stravenky. Nástup možný ihned, nebo dle dohody.

Benefity: Mobilní telefon, Stravenky 100,-

Firma:
PEN - COM s.r.o.- pracoviště okresu Ostrava
Ostrava
Porážková 1132
702 00
Ostrava

Kontaktní osoba:
Ing. Kateřina Kubíková
tel:
e-mail: kariera@pen-com.cz

Místo práce: Ostrava

Nástup od: 02.10.2019