Nabídka práce - Obsluha půjčovny lyžařského vybavení - Vrchlabí

Toto volné místo již není aktuální.

Popis:

OBSLUHA PUJČOVNY LYŽEŘSKÉHO VYBAVENÍ

Náplň práce:

- obsluha půčovny lyžařského vybavení

- poradenství a prodej v oblasti lyžařského vybavení

- poradenství v oblasti servisování lyží a snowboardů

Nabízíme:

- zaškolení v oblastech:

- maloobchodního prodeje a půjčovny lyžařského vybavení

- údržby, servisování lyží a snowboardů

- práci v příjemném prostředí a kolektivu

- firemní benefity

- profesní růst

-Možnost plného pracovního úvazku na HPP či formou brigády na DPP

Požadujeme:

- středoškolské vzdělání

- sportovně založený/á

- aktivní znalost AJ nebo NJ

- řidičské oprávnění skup. B (není podmínkou)

- týmové myšlení

- časovou flexibilitu

- spolehlivost

- preciznost

- komunikační dovednost

- práce s PC

V případě zájmu zasílejte životopisy na uvedený e-mail.

Místo práce: Vrchlabí

Můžete zkusit nové hledání nebo si vybrat z jiných inzerátů v tomto okrese, např. následující volná místa: