Podrobnější hledání

Nabídka práce - Strážný/strážná - Ústí nad Labem

Volné místo v oboru Pracovníci ostrahy, strážní

Popis:

Místo výkonu práce: Ústí nad Labem.

Práce pouze pro OZP.

Náplň práce: obchůzková a kontrolní činnost, zajištění celkové bezpečnosti objektu, evidence osob a vozidel, obsluha EPS, EZS, CCTV.

Požadujeme : profesní kvalifikace STRÁŽNÝ, kód 68-008-E výhodou /pomůžeme se získáním/, trestní bezúhonnost, komunikativnost, čistý trestní rejstřík.

Nabízíme: stravenky a příspěvek na čištění uniformy po zkušební době, práci na hlavní pracovní poměr, příjemný kolektiv.

Kontakt: na e-mail.

Nepřetržitý provoz

Firma:
G4S Security Services (CZ), a.s.ÚL
Ústí nad Labem
Mezní 3312
400 11

Kontaktní osoba:
Ing. Ivana Slavíková
tel: +420 724 793 669
e-mail: ivana.slavikova@cz.g4s.com

Místo práce: Ústí nad Labem

Nástup od: 01.11.2019