Podrobnější hledání

Nabídka práce - CNC programátor - Planá nad Lužnicí

Volné místo v oboru Strojírenští technici technologové, normovači

Požadujeme: praxi v oboru minimálně 2 roky, znalost technologických procesů a programování CNC strojů, zodpovědnost a důslednost.

Náplň práce: programování v programu GibbsCAM, tvorba nových programů, kontrola a aktualizace výrobních postupů.

Možnost osobního růstu.

Nabízíme: práci na plný úvazek, měsíční prémie, služební PC a telefon, závodní stravování, příspěvky na stravu, práce v mladém kolektivu.

Kontakt: telefonicky, e-mailem.

Firma:
VSJ-strojírna s.r.o.
Planá nad Lužnicí
Chýnovská 378
391 11

Kontaktní osoba:
Vít Švehla
tel: +420 733 351 109
e-mail: svehla@vsjplana.cz

Místo práce: Planá nad Lužnicí

Nástup od: 02.10.2019