Podrobnější hledání

Nabídka práce - ŘIDIČ/-KA SKUPINY C,E - Hradec Králové

Toto volné místo již není aktuální.

Popis:

ŘIDIČ/-KA SKUPINY C, E

- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned, místo pracoviště: východní Čechy

- Náplň práce: řízení nákladních vozidel a souprav na území Východních Čech, přepravy stavebních materiálů - práce na stavbách (sklopka)

- Požadujeme: řidičské oprávnění skupiny C + E, profesní průkaz, karta řidiče, schopnost samostatné práce, spolehlivost, časová flexibilita, zodpovědnost

- Nabízíme: příspěvek na stravování

- Pozice je vhodná i pro absolventy/absolventky

- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem nebo telefonicky. Kontaktní osoba: Dostálek Petr, e-mail: dostalek@kenvi.net, tel.: 733 538 569

Místo práce: Hradec Králové