Podrobnější hledání

Nabídka práce - PIZZAŘ / PIZZAŘKA - Hradec Králové

Toto volné místo již není aktuální.

Popis:

PIZZAŘ / PIZZAŘKA

- PP na dobu neurčitou, DPP; nástup možný ihned

- Požadujeme: chuť učit se a elán do práce, zkušenosti výhodou nikoliv podmínkou (zaučíme), trestní bezúhonnost, příjemné vystupování a pozitivní přístup k práci., vlastní seberealizaci a chuť kariérně růst

- Náplň práce: výroba a ruční příprava pizzy

- Nabízíme: nástup do programu zaškolení se a podílení se na růstu firmy pod stále se rozšiřující značkou,mladý týmový kolektiv, možnost kariérního postupu a seberealizace při otevření nových poboček ,v případě spokojenosti a dobrých výsledků bonusy.

- V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky či e-mailem, kontaktní osoba: Prágr Lukáš, tel.: 778 433 353, e-mail: hradeckralove@turbopizza.cz

Místo práce: Hradec Králové

Můžete zkusit nové hledání nebo si vybrat z jiných inzerátů v tomto okrese, např. následující volná místa: