Nabídka práce - SAP SENIOŘI CONSULTANTI (ZamK) - Nižní Lhoty

Volné místo v oboru Programátoři počítačových aplikací

Popis:

A02 z:2/9/2019 (ZamK)

Náplň práce:

* uživatelská podpora a údržba modulu SAP BC

* prvotní řešení vzniklých problémů

* přímá podpora a školení koncových uživatelů

* spolupráce s ostatními konzultanty při integračním testování

* analyzování chyb a problémů, identifikování hlavních programových chyb a navrhování řešení

* správa databáze.

Požadavky:

* SŠ/VŠ vzdělání

* komunikativní znalost AJ

* znalost modulu SAP BC, znalost dalšího modulu výhodou

* znalost DB, Oracle DB výhodou

* praxe v programování, nejlépe ABAP - výhodou.

Nabízíme:

* perspektivní zaměstnání

* motivující platové ohodnocení

* zajištění dopravy do a ze zaměstnání

* denní výběr z české a korejské kuchyně za zvýhodněné ceny

* příspěvek na životní pojištění a penzijní připojištění

* práci s nejmodernějšími technologiemi

* příjemné, čisté a dynamické pracovní prostředí

* možnost vzdělávání

* odborný a kariérní růst.

Kontakt e-mailem viz výše.

Firma:
Hyundai AutoEver Europe GmbH, organizační složka
Nižní Lhoty
Hyundai 700
739 51
Nižní Lhoty

Kontaktní osoba:
Martina Niedobová
tel: +420 724 616 674
e-mail: m.niedobova@hyundai-autoever.eu

Místo práce: Nižní Lhoty

Nástup od: 02.09.2019