Nabídka práce - Project Manager/Managerka Junior/Juniorka - Týniště nad Orlicí

Volné místo v oboru Strojírenští technici projektanti, konstruktéři

Kontakt osobně na pracovišti, telefonicky, nebo e-mail lenka.kutnarova@kk-alpha.com.

POŽADUJEME:

- SŠ/VŠ vzdělání

- znalost anglického jazyka

- pokročilá znalost práce na PC - MS Office

- zájem o automobilový průmysl

- kreativita, samostatnost, organizační schopnosti, technické myšlení

- systematičnost a pečlivost, odolnost vůči stresu a flexibilita

- řidičský průkaz sk. B a ochota cestovat i do zahraničí

NÁPLŇ PRÁCE:

- podpora projektového týmu

- zaučení v oblasti řízení projektů, tvoření reportování

NABÍZÍME:

- PP na dobu určitou na 1 rok s možností prodloužení

- zázemí mezinárodní společnosti, zajímavé finanční ohodnocení

- dotované závodní stravování, jídelna v areálu firmy

- pružná pracovní doba

- benefity v rámci programu Cafeterie, firemní vzdělávání

- 5 týdnů dovolené, 13. mzda (dle kolektivní smlouvy), možnost příspěvku na penzijní připojištění.

Firma:
ALPHA Vehicle Security Solutions Czech s.r.o.
Týniště nad Orlicí
V. Opatrného 1050
517 21

Kontaktní osoba:
Lenka Kutnarová
tel: +420 702 169 511
e-mail: lenka.kutnarova@kk-alpha.com

Místo práce: Týniště nad Orlicí

Nástup od: 01.10.2019