Nabídka práce - Bagrista - obsluha nůžek a lisu - Chabařovice

Toto volné místo již není aktuální.

Popis:

Místo výkonu práce: Průmyslová č.p. 702, Chabařovice.

Náplň práce: zajištění nakládky, překládky, stříhání a lisování kovových odpadů v jednosměnném provozu, vedení záznamu o provozu stroje, denní údržby strojů.

Požadujeme:

strojnický průkaz, ŘP sk. C výhodou, praxe výhodou, spolehlivost, samostatnost.

Nabízíme:

stát se součástí zavedené obchodní společnosti významně podporující charitativní organizace

osobní rozvoj, zkušenosti, přátelský pracovní kolektiv

benefity: kulturní akce, vzdělávací kurzy, stravenky, příspěvek na životní a penzijní připojištění, pracovní poměr na dobu určitou s dalším prodloužením.

Kontakt:

zájemci mohou zasílat své životopisy e-mailem.

Místo práce: Chabařovice

Můžete zkusit nové hledání nebo si vybrat z jiných inzerátů v tomto okrese, např. následující volná místa: