Nabídka práce, volná pracovní místa, nové zaměstnání.
Plný nebo částečný úvazek. V celé ČR.

Práce pro obyčejné lidi.

Rychlá nabídka práce:

Odkazy, které se hodí při hledání práce:Hledaná práce (název práce nebo obor nebo pozice):

Podrobnější hledání

Nabídka práce - Sociální pracovník - vedoucí nízkoprahového denního centra pro osoby bez přístřeší - Přerov

zpět na přehled »

Toto volné místo již není aktuální.

Popis:

Náplň práce:

zajištění ambulantní a terénní formy služby dle zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách a Vyhlášky č. 505/2006 Sb.; vedení a kontrola činnosti NDC Lorenc; základní sociální poradenství; sociální práce s osobami bez přístřeší.

Požadavky:

vzdělání VŠ/VOŠ v oboru sociální práce dle § 110 odst. 4 písm. a-d) zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách; akceptace poslání a hodnot Charity; dobré organizační a komunikační schopnosti; odpovědnost, kreativita, schopnost samostatné práce i týmové spolupráce; zkušenosti s vedením sociální služby výhodou; zkušenosti v oblasti sociální práce s osobami bez přístřeší jsou vítány

Nabízíme:

zajímavou a odpovědnou práci v sociální oblasti; zaškolení a odbornou podporu (supervize, metodické vedení); zázemí stabilní organizace, zaměstnanecké benefity; nástupní mzda 26 000 Kč, čtvrtletní odměny, pravidelné supervize v týmu a duchovní podpora, zaměstnanecké benefity: pracovní telefon, stravenky, týden dovolené navíc a volna pro duchovní cvičení.

Nutnou podmínkou k zařazení do výběrového řízení je zaslání strukturovaného životopisu a motivačního dopisu. Doklady zašlete nejpozději do 25. 9. 2019 v elektronické podobě na e-mailovou adresu: reditel@prerov.charita.cz.

Místo práce: Přerov