Nabídka práce - *Psycholog/psycholožka - pro výchovný ústav pracoviště ve Žďáře nad Sázavou - Žďár nad Sázavou

Volné místo v oboru Ostatní psychologové

Popis:

Popis pozice:

- Úvazek: 0,5

- Nástup: 1.8. nebo 1.9.2019

- Platová třída: 12 (dle vzdělání a praxe)

Osobnostní požadavky:

- Úcta ke svěřeným dětem, zájem o děti, respekt k jejich individualitě.

- Odborná znalost vývojové etapy dospívání a problematicky osobností dítěte v ústavu.

- Schopnost posoudit vlastní možnosti vzhledem k dítěti.

- Schopnost zaujmout svojí osobností.

- Schopnost posoudit možnosti dítěte.

- Schopnost dobře porozumět problému.

- Schopnost pracovat s konflikty a chybami.

- Odpovědnost a samostatnost.

- Schopnost samostatného úsudku a rozhodování v krizové situaci.

- Umění vyjednávat.

- Schopnost spolupráce v týmu.

- Aktivita a kreativita, flexibilita.

- Zájem o další vzdělávání a sebevzdělávání, sledování novinek v oblasti školství.

Další požadavky:

- Schopnost řízení služebního auta.

Nabízíme:

- Zajímavou práci

- Možnost další profesního růstu

- 20 dní dovolené a další volno na samostudium

- Příspěvky na dovolenou a rekreaci

- Možnost přizpůsobení pracovní doby

- Možnost kratšího pracovního úvazku

- Podpora dalšího vzdělávání formou volna či finančních příspěvků

Žádosti s přiloženým životopisem zasílejte na email: krestanova@vuvm.cz

Info: Mgr. Ilona Křesťanová, tel: 602 525 793

Výchovný ústav, základní škola, střední škola a středisko výchovné péče, Velké Meziříčí, K Rakůvkám 1 - pracoviště ŽĎÁR NAD SÁZAVOU
Žďár nad Sázavou
Veselská 32
591 01

Kontaktní osoba:
Mgr. Ilona Křesťanová
tel: +420 602 525 793
e-mail: krestanova@vuvm.cz

Místo práce: Žďár nad Sázavou

Nástup od: 03.10.2019