Podrobnější hledání

Nabídka práce - LEKTOR/-KA ANGLIČTINY / NĚMČINY - Most

Toto volné místo již není aktuální.

Popis:

LEKTOR/-KA ANGLIČTINY / NĚMČINY

POŽADAVKY:

Do našeho dynamického kolektivu hledáme lektora/ku anglického/německého jazyka, který již má osvědčené zkušenosti v oboru nebo naopak studuje na VŠ a potřebuje praxi. Nabízíme motivující zázemí pro rozvoj tvůrčích a komunikačních schopností přímo v centru města.

Náplň práce:

- vedení jazykových kurzů ve skupinách či 1-on- 1, výkuka přes Skype

- tvoření výukových plánů a materiálů

- organizace a realizace plánovaných vzdělávacích aktivit

- možnost i zkráceného úvazku

Požadavky:

- pokročilá znalost jazyka

- SŠ s maturitou či VŠ

Zaměstnanecké výhody: Po zapracování a za skvěle odvedenou práci možnost bonusů, jazykové vzdělávání, příspěvek či zajištění firemního stravování, slevy či poukazy na služby - např. masáže, pobyty, teambuilding

Pokud Vás nabídka zaujala, pošlete svůj životopis v českém i anglickém jazyce na

info@perfectimage.cz., do předmětu nezapomeňte uvést název pozice. Podrobnější informace

najdete na www.perfectimage.cz.

VYBRANÉ UCHAZEČE BUDEME KONTAKTOVAT. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

UCHAZEČI/uchazečky S DOPORUČENKOU Z ÚP: Hlásit se předem tel. 724 308 801 k potvrzení doporučenky: každé PO od 10-11h.

Kontaktní osoba: Zajíčková Kamila MSc, tel.: 724308801, e-mail: info@perfectimage.cz

Místo práce: Most

Můžete zkusit nové hledání nebo si vybrat z jiných inzerátů v tomto okrese, např. následující volná místa: