Nabídka práce - Junior/Senior IT konzultant, analytik - Teplice

Volné místo v oboru Specialisté v oblasti testování softwaru

Popis:

Požadavky na uchazeče:

SŠ/VŠ vzdělání ekonomického/technického směru

AJ min. pasivní úroveň (čtení dokumentace)

Pečlivý a zodpovědný přístup k práci

Touha dále se rozvíjet a učit se nové technologie

Popis pozice:

IT konzultant/analytik - konzultační činnost a implementace softwaru pro řízení stavebních firem (ekonomické nebo stavební části softwaru), testování a analýza softwaru

Nabízíme:

Práce v týmu zkušených konzultantů, analytiků, vývojářů

Možnost podílet se na analýze i návrhu SW

Možnost odborného i karierního růstu

Příjemné pracovní prostředí a přátelský tým

Flexibilní pracovní doba

Mobilní telefon, stravenky, sick-day

Kontakt: IPOS-SOFT spol. s r.o., Vrchlického 735/4, 415 01 Teplice, Tel.: +420 417 816 811,

info@ipossoft.cz, www.ipossoft.cz

Pružná pracovní doba

Firma:
IPOS - SOFT spol. s r.o.
Teplice
Vrchlického 735
415 01
Teplice

Kontaktní osoba:
Eva Novotná
tel: +420 417 816 811
e-mail: info@ipossoft.cz

Místo práce: Teplice

Nástup od: 01.10.2019