Podrobnější hledání

Nabídka práce - OBCHODNÍ MANAŽEŘI PRO NĚMECKÉ TRHY - Paskov

Volné místo v oboru Obchodní zástupci

Popis:

A16 z:10/9/2019 a:2/10/2019

KDO JSME:

- Jsme česká rodinná firma s více než 25ti letou tradicí

- Vyvíjíme a vyrábíme průmyslové podlahové systémy, PVC podlahy Fortelock a střešní krytinu Ekoternit

- Prodáváme do 24 zemí Evropy, vyvážíme i na jiné kontinenty

- Naším cílem je spokojený zákazník, proto vedle standardizovaných produktů připravujeme i specializovaná řešení.

- Inspirujeme zákazníky technickými inovacemi, poskytujeme konzultace a poradenství

- Klademe důraz na ekologii a především filantropii, nezištně podporujeme nespočet organizací v našem regionu

Rosteme nejen v počtu zákazníků, ale i v počtu zaměstnanců. Hledáme proto novou kolegyni / kolegu.

CO BUDE VAŠÍM ÚKOLEM?

- Časový rámec: (25% kancelář / 75% práce v terénu - cestování)

- Řízení spolupráce s distributory a realizačními firmami v rámci svěřeného zákaznického portfolia s cílem prohlubování další spolupráce

- Aktivní vyhledávání dalších potenciálních partnerů s důrazem na regionální pokrytí trhu a vydefinované segmenty trhu

- Budování portfolia klíčových zákazníků v segmentu velkých a středních firem v souladu s marketingovou segmentací trhu

- Osobní návštěvy aktivních klientů/distributorů, pravidelný kontakt s nimi

- Zpracovávání cenových nabídek v rámci otevřených projektů na základě poptávek potenciálních zákazníků. Koordinace s poradcem Zákaznického centra

- Denní řízení operativní komunikace se zákazníky ve spolupráci s referentem Zákaznického centra

- Řešení reklamací. Komunikace s interními odděleními firmy

- Pravidelné vyhodnocování a korekce dohodnutých KPI's (obrat / marže / aktivity)

- Spolupodílení se na tvorbě marketingového plánu (online / offline) v koordinaci s Vedoucí marketingu a Obchodním ředitelem

- Koordinace marketingové podpory partnerů v rámci svěřeného portfolia zákazníků

- Analýza trhu z pohledu zákazníků a konkurence ve spolupráci s Vedoucím marketingu

- Vyhledávání příležitostí prezentace, rozšíření povědomí o značce

POŽADUJEME:

- Aktivní znalost německého jazyka (min. úroveň C1)

- Osoba výsledkově orientovaná s odhodláním uspět

- Praxe v oblasti zahraničního obchodu

- Sebevědomá, samostatná osoba se schopností sebemotivace s cílem přinášet nové obchodní příležitosti

- Vyjednávací schopnosti na vysoké úrovni s nabízením nových / inovativních řešení směrem k zákazníkovi

- Dobrá analyticky organizovaná práce spojená s cílem porozumět zákaznickým požadavkům a nabídnout důvěryhodná řešení

- Obchodní intuice nápomocná porozumět a prezentovat zákaznické řešení

- Úspěšné zvládání řešení obtížných situací

- Touha se sebe rozvíjet a učit se novým věcem

- Zákaznická orientace vedoucí ke spokojenosti

- Vysoká úroveň psaného, slovního projevu, komunikační schopnosti

- Přesvědčivá osobnost

- Týmový hráč sdílející s ostatními společné hodnoty

- Otevřenost přispívat k budování skupiny v souladu s hodnotami, strategií a firemní politikou

- PC gramotnost - střední a vyšší úroveň - in Outlook, Word, Excel and PowerPoint

NABÍZÍME:

- Až 5 týdnů dovolené (v rámci bonusového programu)

- Roční bonusy

- Příspěvek na penzijní připojištění

- Avogado - právník kdykoli po ruce k soukromým účelům

- Vedení, které naslouchá a spolu s vámi hledá řešení (pověděli nám zaměstnanci v průzkumu)

- Oporu při konzultacích v případě potřeby

- Podporu vašeho rozvoje nejen formou školení, které si vyberete, mentoring

- Firemní akce (kulturní akce, den otevřených dveří, vánoční večírek

Firma:
Fortemix, s.r.o.
Paskov
Kirilovova 812
739 21
Paskov

Kontaktní osoba:
Mgr. Renáta Keková
tel:
e-mail: kekova@trymat.cz

Místo práce: Paskov

Nástup od: 02.10.2019